Reference

Úplně úžasný přístup, Terka vždycky všechno krásně vysvětlí. Naprosto individuální přístup, u lepšího trenéra jsem zatím nebyla.

Kristina Kubíková

Studentka

Jsem nadšena a moc si vážím toho že můžu navštěvovat tuto psí školu, už jsem prošla hodně různými tréninky a cvičáky kde dokaží psa pekně rozhodit. Já budu zde pokračovat i nadále protože u mě je to tady TOP. Teri, jsi pro mě TOP, díky za to že Tě máme 

Eva Ferenčíková

Studentka

Terez je skvělý trenér se srdcem na správném místě. Vždy poradí, pomůže, přistupuje ke každému týmu individuálně.

Barbora Dřevjaná

Studentka

 Terezka je hrozně milý člověk, je to skvělá trenérka, která dokáže naučit i to co jsem si sama říkala že nikdy s mým psem nedokážu. A teď už končím v začátečnících a závodím v pokročilích a jdu na ofika. Více nemůžu být šťastná a to vděčím nejvíce Terezce.

Adriana Rýcová

Studentka

Terka je trenérka plná pochopení, trpělivosti a osobního přístupu. Vždy z tréninku odcházím s dobrým pocitem a motivací makat dál. Děkujeme za to že jsi. 

Amálie Prosková

Studentka

Terku můžeme vřele doporučit všem, kteří se se svým psím parťákem chtějí věnovat agility nebo ho třeba naučit různé zábavné i užitečné kousky. Vše ochotně vysvětlí, má neuvěřitelnou trpělivost a díky individuálnímu přístupu vždy najde způsob, jak cvičení udělat zábavné pro psa i jeho páníčka a je úplně jedno, jak velcí "mimoni" jste. Za nás s Akelou je Terka prostě jednička

Martin Sosna

Student

Terezka je skvělá trenérka, ke které začala chodit moje dcerka .Jelikož jsem jí vozila na tréninky a viděla jak je Terka úžasná, jak to perfektně vše vysvětlí a umí povzbudit, začala jsem se na tréninky těšit taky a hlavně jsem to chtěla taky zkusit. Jen jsem si říkala jestli to není troufalé ve čtyřiceti začít něco nového.Ale Terezka mě přesvědčila a já jsem jí za to velmi vděčná.Je to prostě úžasný človíček, který tento svůj koníček dělá srdíčkem. Nejen, že jsme poznali partu skvělých lidí, ale zároveň trávíme spoustu času se svými čtyřnohými kamarády.Děkuji jí za to z celého srdce.Navíc je pro mojí dcerku velkou inspirací. Děkuji, že jsi se nás ujala Teri!

Táňa Kolková

Studentka

Terka je vynikající trenérka, která přistupuje ke každému týmu individuálně a to se dnes velice cenní Vše bere jako výzvu, na každý problém najde řešení Jinde nás odepsali, jen když nás viděli a u Terky slavíme úspěchy. Je lidská, kamarádská a vždy ochotná poradit. Moc děkujeme.

Jarmila Salichová

Studentka

Za celé 3 roky co mám psa jsem teprve před rokem našla pořádnou trenérku a to Terezku. Za všechno co umíme vděčím jen jí ,kdybych jí nepoznala už bych agility nedělala vlastně žádný psí sport. Pokud hledáte schopnou trenérku, která hledí i na zdraví psa můžu Terezku jen doporučit. My moc děkujeme ,že tě máme 

Veronika Wolfová

Studentka

Teri znám fakt hodně dlouho, vlastně od jejích úplných agi začátků. Nikdy jsem nepoznala tak silného, cílevědomého člověka, který vše dělá srdcem. Za její prací stojí neuvěřitelná dřina a láska k tomu, co dělá. Když jste u ní na tréninku, ani na minutu nepochybujete, protože se vám věnuje naplno. Ke každému přistupuje neskutečně individuálně, když něco nepůjde, tak vás to prostě nenechá vzdát - ona bude zkoušet a zkoušet tak dlouho, dokud to prostě neklapne. Z Terky budete mít pocit, že jste úžasní a jedineční a skoro úplně dokonalí, ale taky vás donutí pořádně makat a svou cílevědomost a odhodlání na vás doslova přenese. Nikoho nemůžu doporučit více, než ji.

Adéla Martinů

Studentka

Nikde jinde bych už v životě nešla. Terka je jiná než ostatní trenéři nechce po vás aby psi jeli jako stroje, ale aby to bavilo vás i psa. Já to prostě miluju víc slov není potřeba.

Barbora Kubesová

Studentka

Terku jsme objevily úplnou náhodou, přes kamarádku.Od prvního dne jsme s Eimi věděly, že jsme si lepší trenérku vybrat nemohly. Velice nás zaujal pozitivní přístup trenérky k výcviku a taky to že Terka, i když to s námi není vždy zrovna lehké, nad námi nikdy nezlomila hůl. Naopak, vždy nás velmi podpořila, čehož si vážíme. Taky je super že na vyhrazený čas jsou max.4 týmy, takže na každého se dostane dost dlouho, zkrátka je to hezky a spravedlivě vymyšlené. I kolektiv je tady moc super. Jsme moc rády že jsme se rozhodly právě pro Terku a těšíme se až zase po zimní pauze budeme pokračovat v agi.

Carolina Kroutilová

Studentka 

Terka má pro všechno pochopení a dokáže to nádherně vysvětlit. Nikdo jiný by to s námi nevydržel. Shrnu to -  doporučuju ji všem.

Anonymní dotazník

Milá, hodná, pěkný přístup k pejskům. Hodně naučí a dobře vede. 

Anonymní dotazník

Terka je super trenérka. Je přátelská a vsřícná a ochotně poradí, na cokoliv se zeptáme. Její způsob práce s pejsky a vedení tréninků nám naprosto vyhovují. Našeho ausíka není lehké zaujmout a při tréninku správně nasměrovat, ale Terce se to daří. Přes svůj mladý věk má už hodně zkušeností s agility.

Anonymní dotazník

Jsme hrozně rádi, že jsme potkali takovou trenérku, jako je ta naše. Povahově se můj pejsek hodně vymyká normálu a Terezka s nim má ohromnou trpělivost a s paničkou, která plete parkury, taky. Mockrát děkujeme. 

Ivana Janíková

Studentka 

Neskutečně jsme si to strašně moc užili. Nikdy by mě nenapadlo, že se za tři měsíce naučíme 18 nových triků. Zase jsem se něco nového dozvěděla. Poznala strašně super lidi. Hlavně se mi líbí ochota Terezky jak se vším hned ráda pomůže, poradí. Má ze všech tak velkou radost. Prostě super přístup. Děkuju ti za tak úžasný online kurzy. Strašně jsme si to užili.

Barbora Kubesová

Reference na online kurz - WPS

Hodně nám to rozšířilo obzory překonali jsme hodně věcí a i otázky byly super, vím to co předtím ne.

Anonymní dotazník

Reference na online kurz - WPS

Bylo to super. Ráda s pejskem cvičím, ale nemám nápady na triky a tady jich bylo spoustu. Už se těšíme na další!

Anonymní dotazník

Reference na online kurz - WPS

Bylo fajn, že jak jsem si nevěděla rady, že si mi hned hezky poradila. Jsme rádi s Eli, že jsme se toho tolik s WPS naučily.

Anonymní dotazník

Reference na online kurz - WPS

WPS je jedna z nejlepších akcí, kterých jsme se zúčastnily! Hodně jsme se toho naučily a přes zimu nám triky pomohly udržet kondici. Určitě se na další ročník rády přihlásíme a budeme se moc těšit.

Anonymní dotazník

Reference na online kurz - WPS

Super vyplněné období v zimě, nikdy by mě nenapadlo, že se za 3 měsíce naučíme 20 nových povelů či triků a to díky skvělému vedení, odhodlání to s námi nevzdat, skvělým radám a postřehům trenérky. Výsledek stojí za to. Z pejska, který dělal vše zběsile a bezhlavě je najednou sebevědomý a přemýšlející pejsek. Krásně se spolu sžijete a budete si více rozumět tomu, co ten druhý chce nebo potřebuje

Anonymní dotazník

Reference na online kurz - WPS

WPS byla prima zábava s našim pejskem během zimních měsíců. Je to super, že se naučil hodně různých triků, které ho baví. Zpětná vazba a rady od Terky byly fajn. 

Anonymní dotazník

Reference na online kurz - WPS

Kurz se mi líbil. Bylo to super.

Anonymní dotazník

Reference na online kurz - WPS